Благовіщенський будинок культури запрошує на виставу

Дата: 26.07.2023 13:41

Фото без описуЗапрошуємо жителів та гостей Благовіщенської міської територіальної громади до Благовіщенського будинку культури  28 липня о 15.00  на виставу Неди Неждани  «Той, що відчиняє двері» у виконанні аматорського театрального колективу Благовіщенського будинку культури.

Пєса включена до каталогу кращих пєс Європи. Жанр – сучасна драматургія, трагікомедія. Ставилася понад 50 разів в театрах найбільших міст України. Брала участь у Польському проєкті «Нова Європейська драма». Перекладена трьома мовами. У головних ролях: Олеся Корчагіна та  Олена  Ткаченко. Режисер - Вікторія Єремчук; звукорежисер, світлооператор - Володимир Батенко.