ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.11.2023 14:24

Фото без описуВідповідно до затвердженого графіку особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Кіровоградської обласної військової адміністрації у листопаді 2023 року 21 листопада 2023 року об 12.00 год.  в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське вул. Промислова, 23/54 проведе особистий виїзний прийом громадян заступник начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації ПОЛІЩУК Сергій Юрійович.

Попередній запис громадян здійснюється до 17 листопада 2023 року в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське вул. Промислова, 23/54, Загальний відділ або за телефоном (05259 2-94-24).