ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 19.02.2024 10:55

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Бондаря Олександра Вікторовича, який загинув 19 лютого 2016 року під час несення військової служби поблизу міста Авдіївка Донецької області.

Народився Олександр Вікторович Бондар 22 травня 1982 року в селі Вільхове. Закінчив загальноосвітню школу. Згодом 10 років служив в органах внутрішніх справ. У січні 2015 року Олександра Бондаря було призвано на службу, а згодом мобілізовано в зону АТО. Маючи досвід роботи механізатора, Олександр Вікторович служив водієм танка 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Товариші по службі цінували його за гумор та оптимізм і стверджували, що з таким надійним побратимом служба стає легшою. На жаль, Олександрові не судилося повернутися додому живим.

Висловлюємо щирі співчуття матері Галині Дмитрівні, рідним та близьким Олександра Вікторовича. Він назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного.