Шановні жителі Благовіщенської  громади!

Дата: 08.05.2024 09:01

Фото без опису8 травня в Україні День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми вклоняємось перед усіма, хто захищав світ, у вічному боргу перед тими, хто пройшов крізь вогонь лихоліття, тими, чиє життя війна обірвала передчасно. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю. У нинішніх захисників є приклад волі до незалежності, єдності, миру.

Згадуймо тих, хто віддав за омріяну свободу власне життя. Кожен ветеран – навіки у наших серцях. Слава тим, хто сьогодні захищає нашу країну і виборює її майбутнє!

Єднаймося навколо спільних цінностей. Віримо і пам’ятаємо, що Перемога за нами!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.