Сьогодні відзначаємо День Української Державності, і я щиро вітаю вас, шановні жителі Благовіщенської громади!

Дата: 15.07.2024 08:56

Фото без описуНаша боротьба за незалежність має історію в тисячу літ. Увесь цей час українці демонстрували незламність духу і непохитну волю до свободи.

Сьогодні – день єднання поколінь і день, що символізує боротьбу за майбутнє. Таке майбутнє – мирне й успішне – виборюють наші захисники і захисниці у важкому двобої з ворогом. Виборюють гідно, звитяжно, віддано.

Вірю, що ми переможемо у цьому двобої, захистивши Українську державність та український народ.

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.