Долучайтеся до збору коштів! Підтримайте наших героїв!

Дата: 17.09.2024 08:18

Національний банк України та Superhumans Center (сучасна клініка з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни) запрошують українців долучитися до благодійної акції #SuperCoins, мета якої – об’єднати зусилля та зібрати кошти для допомоги українським військовим, які постраждали внаслідок бойових дій. Акція триватиме з 09 вересня до 29 листопада 2024 року включно.

Сьогодні завдання кожного українця підтримувати українських військових, які повернулися з фронту та захищали Україну від ворога.

Кожен з нас може допомогти героям, які втратили кінцівки, краще адаптуватися до мирного життя.