Майстер на всі руки на металообробному виробництві – можливо, це про вас?

Дата: 14.10.2024 10:22

Фото без опису«Універсальний солдат» на будь-якому металообробному виробництві – це верстатник широкого профілю.

Фах одночасно поєднує кілька верстатних професій: токар, фрезерувальник, шліфувальник, оператор верстатів з програмним керуванням. Предметом виробничої діяльності такого фахівця є технологія і цілісна система: верстат – пристрій – інструмент – заготовка. Верстатник широкого профілю обробляє деталі з металу і інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах.

Державна служба зайнятості запрошує вас опанувати затребувану професію «Верстатник широкого профілю (ІІ розряд)» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Заняття розпочинаються 22 жовтня поточного року.

Тривалість навчання – 7,9 місяців.

Кваліфіковані викладачі центру занурять вас у процес оволодіння комплексним фахом. На вас чекає поступове вивчення загально-технічних дисциплін з переходом до професійної підготовки, а потім виробничої практики.

Спеціалісти цієї професії завжди користуються попитом. Будьте певні – досвідчений фахівець легко знайде роботу на будь-якому металообробному підприємстві, в ремонтних майстернях, ремонтних цехах різних виробництв.

Бажаєте працювати за даним напрямком? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Акцентуємо, що для безробітних громадян навчання проходить на безоплатній основі.

Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/A1GYNF