Відбулася позачергова сесія

Дата: 17.10.2024 15:21

Фото без опису17 жовтня 2024 року відбулося пятдесяте позачергове засідання сесії Благовіщенської міської ради, на якому депутати розглянули два питання порядку денного.

Внесено зміни до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2024 рік.  За благодійні кошти, які надійшли до цільового фонду громади від СТОВ «Зоря», було збільшено дохідну частину бюджету територіальної громади на суму 1 мільйон гривень. Дані кошти будуть спрямовані на експлуатаційне утримання дороги при вїзді в село Лозувата.

Також депутати надали дозвіл на розроблення детального плану території частини кварталу с. Великі Трояни.

З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради.