День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2021 10:11

Фото без опису29 серпня відзначається День памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Керівники Благовіщенської територіальної громади, старости міської ради та громадськість вшанували загиблих земляків, відвідавши могили воїнів Бондаря Олександра Вікторовича, Кушніра Ігоря Леонідовича, Побережця Романа Борисовича, Харті Вадима Миколайовича та Музики Артура Сергійовича та поклавши квіти. Цього дня в територіальній громаді було приспущено Державні прапори, а до пам’ятного знака Борцям за волю України та пам’ятних дошок покладено квіти. У приміщенні Благовіщенського будинку культури увазі громадськості була представлена виставка портретних робіт місцевого художника Володимира Усатюка, присвячена воїнам-землякам, загиблим на Сході країни.