Пам’ятаємо. Дякуємо.

Дата: 28.04.2023 16:47

Жорстока війна продовжує забирати життя наших воїнів. Українські Герої зі зброєю в руках захищають землю від рашистської нечисті. Кожен ворог має пам’ятати, приходячи до іншої держави зі зброєю – він загарбник, злочинець і буде знищений.

Український народ платить за існування суверенної та незалежної держави самим найдорожчим -  життям. Пом’янімо земляків, які загинули у січні-березні 2015-2022 років, захищаючи нас, боронячи українську землю від російських загарбників.

Побережець Роман Борисович народився 23 січня 1992 року в с. Шамраєве. Учасник Антитерористичної операції. Служив стрільцем-регулювальником другого відділення комендантського взводу 57 бригади. Загинув під час бойового чергування 21 січня 2015 року біля м. Костянтинівка Донецької області. Указом Президента України № 103/2016 від 21 березня 2016 року, "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю "За військову службу Україні" (посмертно).

Музика Артур Сергійович народився 13 травня 1978 року в м. Ульяновка. У 1997 році розпочав службу у Збройних Силах України. У 2014-2015 роках брав участь в антитерористичній операції на сході України. У 36 років був підполковником управління Генштабу Збройних Сил України. Ніколи не був кабінетним службовцем, вірив, що його знання, досвід, уміння і любов до України допоможуть подолати війну.

9 лютого 2015 року потрапив під обстріл російсько-терористичних угрупувань поблизу села Логвинове Бахмутського району Донецької області. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Харті Вадим Миколайович народився 29 вересня 1987 року.  Учасник Антитерористичної операції з 2014 року. 10 лютого 2015 року сержант  Харті героїчно загинув під час бою з диверсійно-розвідувальною групою біля села Майорськ (неподалік Горлівки).

Бондар Олександр Вікторович народився 22 травня 1982 року в селі Вільхове. 10 років служив в органах внутрішніх справ. 30 січня 2015 року пішов боронити країну від окупантів. Учасник Антитерористичної операції. Ніс службу на блокпосту поблизу міста Авдіївка Донецької області. Загинув 20 лютого 2016 року.

Батижманський Вадим Миколайович народився 17 травня 1975 року в м. Ульяновка. У 2018 році підписав контракт і став на захист Батьківщини. Учасник Антитерористичної операції. Загинув 24.02.2022 року під час виконання бойових (службових) завдань у с. Новомиколаївка Генічеського району Херсонської області внаслідок артилерійського обстрілу.

Кравчук Андрій Миколайович народився 01 березня1995 року в с. Луполове. У 2016 році підписав контракт і став на захист Батьківщини. Загинув 01.03.2022 р. у  н.п. Малинівка, Чугуївського району Харківської області в результаті вогнепального поранення.

Барський Сергій Володимирович народився 27 листопада 1992 року. Учасник Антитерористичної операції. У лютому 2022 року Сергій Володимирович  був мобілізований, а вже 18 березня його життя обірвалося поблизу Миколаєва.

Рябоконь Роман Михайлович народився 9 грудня 1993 року у с. Синьки. У 2016 році, коли в Україні вже тривала війна на Сході, підписав контракт. Після вторгнення російських військ в Україну вже наступного дня був мобілізований. У складі 53-ї мотопіходної бригади захищав Україну під Волновахою. Загинув 21 березня 2022 року у Донецькій області.

Вони назавжди залишаться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна слава Героям-землякам! Пам’ятаємо кожного.