ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 09.05.2023 08:47

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Сідлецького Олександра Володимировича - головного сержанта І механізованого взводу механізованої роти, який загинув 9 травня 2022 року при виконанні бойового завдання у Миколаївській області під час мінометного обстрілу.

Олександр Володимирович народився і виріс у Благовіщенському. Після закінчення школи №2, проходив строкову службу у Збройних Силах України, а згодом служив в органах внутрішніх справ УМВС України в Кіровоградській області інспектором ППС.

У березні 2014 року, на початку агресії росії на сході України, Олександр Володимирович був призваний на військову службу, яку проходив в Ульяновському районному військовому комісаріаті, військовій частині В-0095 та в зоні проведення Антитерористичної операції. Щоразу продовжуючи контракт, він залишався вірним присязі та своїм побратимам.

Сумуємо разом із матірю, дружиною, синами та рідними Героя. Вічна слава! Пам’ятаємо кожного.