Громада оплакує свого Героя

Дата: 12.08.2023 13:06

Фото без описуБлаговіщенську громаду знову сколихнула сумна звістка, яка надійшла з фронту. Під час виконання бойового завдання в ході бойових дій в Запорізькій області загинув житель села Великі Трояни Рисюк Роман Володимирович.

Роман Рисюк народився 2 вересня 1981 року  с. Синьки. Загальну освіту здобув в Уманському ліцеї. Після 9 класу навчався  в Уманському професійно-технічному училищі №9, де отримав спеціальність маляра-плиточника, маляра-будівельника.

У 2000 році Роман Володимирович був призваний до лав Збройних Сил України, службу проходив в м. Одеса. У 2003 році одружився з Оксаною Миколаївною.

2006 року молода сімя оселилася у власному будинку у Великих Троянах, де у подружжя у 2011 році народився  син Олександр. З 2005 до 2017 року Роман Володимирович працював у ТОВ «РайзМаксимко», згодом майстром шиномонтажу. 12 листопада 2022 року Роман Володимирович долучився до військових і став на захист країни.

06 серпня 2023 року стрілець-помічник гранатометника Роман Володимирович Рисюк загинув, виконуючи бойове завдання.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Оксані Миколаївні, сину Олександру, рідним та близьким Романа Володимировича. Світла пам'ять Герою! Вічна шана усім, хто поліг, захищаючи країну.

Інформацію щодо поховання військового буде повідомлено згодом.