Cлужба зайнятості інформує

18 Липня, 2024 р., 13:36
Мінімальний набір знань і навичок роботи на персональному комп’ютеріу наш швидкоплинний час розглядається як вміння, таке ж необхідне, як читати і писати. Більше того, де б ви не працювали, скрізь є комп’ютерна техніка, і майже кожна посада враховує те, що ви вмієте нею володіти. Та якщо так склалось, що рівень розуміння основних принципів роботи комп’ютера у вас недостатній, маємо чудову пропозицію!
16 Липня, 2024 р., 09:05
Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №207 (із змінами).
16 Липня, 2024 р., 09:03
Які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 3 по 16 червня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.
16 Липня, 2024 р., 09:02
Особа, яка отримує ваучер, самостійно здійснює вибір професії чи спеціальності для свого навчання (ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення»). Такий вибір здійснюється з Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 11 квітня 2023 року №2040, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 травня 2023 року за №793/39849.
16 Липня, 2024 р., 09:00
Так, існують. Відповідно до частини 5 статті 42 Закону України “Про зайнятість населення” іноземці та особи без громадянства не можуть призначатися на посаду або займатися трудовою діяльністю у разі, коли відповідно до законодавства призначення на відповідну посаду або провадження відповідного виду діяльності пов'язане з належністю до громадянства України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
10 Липня, 2024 р., 14:23
 Відповідно до частини 1 статті 30 Закону України «Про зайнятість населення» на одноразове отримання ваучера мають право:
09 Липня, 2024 р., 11:04
Статтею 30 Закону України «Про зайнятість населення» визначено, що
09 Липня, 2024 р., 11:01
Напевно ви вже чули про унікальну можливість, яку на сьогодні пропонує Державна служба зайнятості, – отримати ваучер на навчання і здобути освіту за обраним напрямком. З цим документом перед вами відкриваються широкі перспективи. Ви можете пройти перепідготовку за робітничою професією; підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю; підготовку на наступному рівні освіти (крім третього рівня вищої освіти); пройти спеціалізацію та підвищення кваліфікації.
08 Липня, 2024 р., 16:14
Ви маєте бажання бути завжди у тренді – необхідно постійно навчатися!
08 Липня, 2024 р., 16:12
«Асистент фізіотерапевта» - цю спеціальність обрав для навчання за ваучером Сергій Заїка, який на сьогоднішній день працює у КНП «Долинська центральна лікарня» медичним братом.