Cлужба зайнятості інформує

28 Серпня, 2024 р., 08:59
Сьогодні БпЛА (безпілотним літальним апаратом) нікого не здивуєш. Реалії сучасності диктують свої правила. Розуміння принципу дії таких апаратів, уміння ними керувати може стати вам у великій нагоді. Спектр галузей, де використовується БпЛА справді широкий, адже це пристрій, який може злітати, здійснювати політ і сідати без фізичної присутності пілота на його борту.
28 Серпня, 2024 р., 08:57
Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але він не може бути менше 50 тис. грн. Це врегульовано пунктом 4 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738.
28 Серпня, 2024 р., 08:55
28 Серпня, 2024 р., 08:41
Наразі діє низка постанов Кабінету Міністрів України, які передбачають різноманітні заходи щодо підтримки підприємництва. Ці документи приймались як в довоєнний час, так і після 24 лютого 2022 року.
22 Серпня, 2024 р., 11:41
На базі Кропивницької філії обласного центру зайнятості для підтримки мікро- та малого бізнесу запрацював перший на Кіровоградщині офіс «Зроблено в Україні». Відкриття офісу відбулося за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко, заступниці Міністра економіки України Тетяни Бережної та директорки Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк.
22 Серпня, 2024 р., 08:55
На сьогоднішній день Сергій Білолюбський – успішний підприємець, який став переможцем грантової програми від «єРобота». Тому передувала низка значущих для чоловіка подій, що привели його до теперішнього успішного результату.
22 Серпня, 2024 р., 08:53
Роботодавці Кіровоградщини, діяльність яких пов'язана зі швейним виробництвом, запрошують на роботу швачок. Є потреба у працівниках як із досвідом роботи, так і без нього.