Cлужба зайнятості інформує

12 Серпня, 2024 р., 16:38
Щорічно другої неділі серпня в Україні святкується День працівників ветеринарної медицини.З нагоди професійного свята вітаємо представників благородного фаху! Щиро бажаємо, щоб ваша праця завжди увінчувалась лише позитивними результатами врятованих життів і здоров’я тварин!
12 Серпня, 2024 р., 09:40
Сьогодні представляємо ТОП-трійку роботодавців, які першими в області  облаштували робочі місця для осіб з інвалідністю та скористалися державною фінансовою підтримкою.
12 Серпня, 2024 р., 08:39
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток або запуск власної справи.
06 Серпня, 2024 р., 15:16
Чи хотіли б ви приєднатися до підприємства, що є флагманом доріг Кропивницького?
06 Серпня, 2024 р., 15:14
Не маєте досвіду роботи і намагаєтесь працевлаштуватись?Не проблема – робота є! На Кіровоградщині серед актуальних наявні більш ніж 900 вакансій, що не вимагають стажу роботи. Серед таких найбільш затребуваними є професії: підсобний робітник (63 вакансії) лікар (46 вакансії), двірник (37 вакансій), вантажник (31 вакансія), водій автотранспортних засобів (25 вакансій), машиніст залізнично-будівельних машин (22 вакансії), продавець продовольчих товарів (22 вакансії) та інші.
06 Серпня, 2024 р., 15:12
Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.
05 Серпня, 2024 р., 15:00
Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.
01 Серпня, 2024 р., 09:21
Так, передбачені. Насамперед зазначимо, що фінансування заходів з працевлаштування осіб з інвалідністю здійснюється, як за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.
30 Липня, 2024 р., 09:04
Якщо ви  виробник української продукції — приєднуйтесь до спільноти патріотів. Кожен український виробник може нанести лого «Зроблено в Україні» на свій товар. Як це зробити?
30 Липня, 2024 р., 09:03
Так, враховується. Нагадаємо, що питання проходження профпідготовки за державною програмою врегульовані Порядком та умовами забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432 (в редакції постанови від 9 липня 2024 року № 805 – набрала чинності 12 липня 2024 року) (далі - Порядок).