13 Березня, 2023 р., 15:35
Анонсована реєстрація внутрішньо переміщених осіб 14 березня 2023 року для отримання грошової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» не здійснюватиметься. У разі надходження додаткової інформації, вас буде повідомлено.
13 Березня, 2023 р., 10:37
11 березня 2023 року у с. Шамраєве відбувся благодійний турнір із настільного тенісу «Ми підтримуємо ЗСУ», спрямований на підняття військово-патріотичного духу жителів громади та популяризацію спорту. Участь у змаганнях взяли любителі тенісу із Шамраєвого, Синьок, Лозуватої, Грушки, Синицівки та Благовіщенського. Переможцем турніру став Володимир Озірний із Шамраєвого, другим – Юрій Кучеренко, третє місце за Петром Кучеренком із Синьок. Учасники заходу зібрали 3250 грн.
10 Березня, 2023 р., 15:12
14 березня 2023 року з 09.00 до 16.00 за адресою м. Благовіщенське, вул. Героїв України 68, фойє Центру культури та дозвілля (Будинок культури) відбуватиметься реєстрація внутрішньо переміщених осіб для отримання грошової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді».   Зареєструватись у програмі можуть мешканці територіальної громади, які отримали статус ВПО після 24.02.2022. Пріоритет надаватиметься внутрішньо переміщеним особам, які відповідають критеріям уразливості та/або не отримували грошову допомогу від інших гуманітарних організації чи вже припинили отримувати протягом останніх 3 місяців.   Перелік документів для реєстрації: • паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини; • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІНН) кожної особи, яка реєструється; • довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО (якщо є в наявності); • документи, що підтверджують групу вразливості (інвалідність/наявність лише одного з батьків у родині/багатодітність/малозабезпеченість/тощо); • документи, що підтверджують родинні зв'язки/певні стани (якщо є в наявності); • реквізити банківської картки будь-якого українського банку або дані для переказу на ваше прізвище (довідки з банку не обов'язкові).   Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання програми та поставити інші питання можна, звернувшись на безкоштовну гарячу лінію: 0 800 210 174 (пн–пт з 9:00 до 17:00).
09 Березня, 2023 р., 10:59
Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.
08 Березня, 2023 р., 08:16
Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів. Попри складну ситуацію в Україні, ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі. Слова подяки адресую жінкам, які пліч-о-пліч з чоловіками захищають нашу країну, тим, які чекають на повернення своїх синів, чоловіків додому, займаються волонтерською діяльністю. Ви для нас є джерелом мужності, терпіння і міцної віри у перемогу. Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє.
06 Березня, 2023 р., 14:26
Два тижні щодня у Сабатинівці продовжувалися роботи із ліквідації наслідків пожежі у дитячому садочку. Минулих вихідних небайдужі жителі громади зняли пошкоджену покрівлю будівлі, очистили кімнати другого поверху та прилеглу територію від обгорілих конструкцій, а впродовж минулого тижня жителі села демонтували стіни другого поверху будівлі. Робота важка, але необхідна.
06 Березня, 2023 р., 09:28
4 березня 2023 року у с. Синьки відбувся тенісний турнір, присвячений 15-річчю діяльності добровільного товариства «Група Здоров’я» Синьківського сільського будинку культури. Місцеві любителі тенісу та гості із Грушки, Лозуватої, Саврані змагалися у трьох вікових категоріях: до 50 років, 50-60 років та 60 плюс.
06 Березня, 2023 р., 09:27
Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.
03 Березня, 2023 р., 09:54
03.03.2023 року Благовіщенська міська рада спільно з СПД №2 Голованівського РВП в рамках проекту «Гвардія наступу» провели агітаційний захід на базі Благовіщенського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Участь у заході взяли представники органу місцевого самоврядування, працівники поліції, представники громадської організації, які надають безоплатну правову допомогу, а також відвідувачі центру зайнятості.
28 Лютого, 2023 р., 15:48
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.