27 Лютого, 2023 р., 13:56
Жителі Благовіщенської міської територіальної громади вже неодноразово доводили, що разом їм все під силу: укомплектувати допомогу для військових та деокупованих територій, зібрати кошти для придбання автівок на передову, прихистити людей, які залишилися без домівки, та багато іншого. Суботній день став черговим підтвердженням тому, адже жителі Сабатинівки та Благовіщенського згуртувалися, щоб ліквідувати наслідки пожежі у дитячому садочку села. Другий поверх будівлі вигорів вщент, тож потрудитися довелося добряче.
24 Лютого, 2023 р., 15:57
Відповідно до наказу директора Кіровоградського обласного центру соціальних служб, яким затверджено порядок проведення іспиту з основ догляду для фізичних осіб, які надають соціальні послуги (далі Іспит) з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 року №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» у 2023 році будуть проведені зазначені Іспити.
24 Лютого, 2023 р., 08:20
25 лютого 2023 року Кіровоградська обласна військова адміністрація долучається до відзначення 152-ої річниці від дня народження великої доньки нашого народу – Лесі Українки. Працівниці обласної військової адміністрації закликають своїх колежанок взяти участь у акції "Українка – у кожній з нас" 24-25 лютого 2023 року.
23 Лютого, 2023 р., 08:34
По гривні за кожен день незламності, від кожного з вас! 365 грн за рік боротьби Тільки разом ми переможемо! Якщо 11 000 осіб підтримають нашу ініціативу, надіславши кожен по 365 гривень, ми зберемо 4 мільйона гривень, а це — 20 дронів і 4 антидронових рушниці! Чим більше благодійних внесків — тим більше добра передамо нашим захисникам і захисницям. Все у ваших руках Долучайтеся до допомоги нашим воїнам! Номер картки: 5169 3324 0795 3457 — Аветисян О.В.( фонд СМАЙЛ) Посилання для переказу: https://www.privat24.ua/rd/transfer_to_card/... Переказ на рахунок фонду: БО МБФ СМАЙЛ Код отримувача: 42491113 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA203052990000026007045103151 Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК" QR-код можна відсканувати за допомогою Приват24. Кожен внесок — це інвестиція в перемогу. Єднаймось! Разом ми сильні. Україна переможе! Режисерка Катерина Мурована Дизайнер Максим Тодоров Krop:hub Кропивницький Серця Матерів та Ветеранів Війни Кропивницького Кіровоградська обласна державна адміністрація https://www.facebook.com/100002345021257/videos/512394944154828/
22 Лютого, 2023 р., 15:48
   Патронат над дитиною – це професійна комплексна соціальна послуга з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).
22 Лютого, 2023 р., 08:54
 З метою організації надання допомоги населенню у разі критичних проблем з електропостачанням, відсутністю тепла, водопостачання, мобільного зв’язку та збоїв у роботі мережі Інтернет, на території Благовіщенської міської територіальної громади створено двадцять Пунктів незламності на базі міської ради та два на базі Державної служби з надзвичайних ситуацій, які функціонують у цілодобовому режимі. Дані Пункти забезпечені найнеобхіднішим: продуктами харчування, водою, засобами гігієни, щоб люди, у випадку «блекауту», могли зігрітися, зарядити телефони, дізнатися останні новини.
20 Лютого, 2023 р., 10:57
У День Героїв Небесної Сотні керівництво територіальної громади вшанувало пам'ять активістів, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році, покладанням квітів до пам'ятного знака Борцям за волю України та хвилиною мовчання.
20 Лютого, 2023 р., 09:35
20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави. 9 років тому під час Революції гідності в центрі Києва відбулися масові розстріли протестувальників.
17 Лютого, 2023 р., 16:36
17  лютого 2023 року в приміщенні Благовіщенського будинку культури відбулося пленарне засідання двадцять cьомої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання. На засіданні були присутні  міський голова Віталій Довгополий, керівники та працівники структурних підрозділів ради, керівники установ та організацій, старости та депутати міської ради. Порядок денний сесії міської ради складався з 76 питань та розділу різне. Одним з головних питань був звіт Благовіщенського міського голови за 2021-2022 роки.
16 Лютого, 2023 р., 08:12
     Відбулося спільне  засідання  постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  та з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту міської ради. На засіданні розглянуто  15 питань, які рекомендовано Благовіщенському міському голові внести на розгляд сесії міської ради.