17 Лютого, 2022 р., 08:51
   16.02.2022р.   відбулось  засідання комісії з питань захисту прав дітей   Благовіщенської міської ради. На комісії розглянуто питання про визначення днів, годин та місця спілкування з малолітніми дітьми та питання про   виконання батьківських прав жителями громади. Прийнято відповідні рішення та затверджено  індивідуальні  плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишились  без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.
16 Лютого, 2022 р., 14:16
16 лютого 2022 року Благовіщенська міська територіальна громада долучилася до відзначення Дня єднання, який започаткований Указом Президента України. Сьогодні біля пам’ятного знака Борцям за волю України в Благовіщенському замайоріли жовто-блакитні прапори та звучали патріотичні пісні.
16 Лютого, 2022 р., 12:34
             Відповідно до розпорядження Благовіщенського міського голови від 07.02.2022 р. №17-р «Про організацію проведення відкритих зустрічей старост Благовіщенської міської ради із жителями старостинських округів», яким затверджено графік проведення відкритих зустрічей, 16 лютого 2022 року відбулася зустріч старости Розношенського старостинського округу Пишного Г.В. з мешканцями округу, на якій заслухано  звіт роботи за 2021 рік.  На зустрічі були присутні працівники міської ради та депутат міської ради Яковлева О.Ю.
15 Лютого, 2022 р., 16:00
16 лютого 2022 року Благовіщенська міська територіальна громада долучається до відзначення Дня єднання, який започатковується Указом Президента України. День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.
15 Лютого, 2022 р., 15:58
Сьогодні святковий і одночасно трагічний день. 33 роки тому відбулося виведення військ з Афганістану. Понад дев’ять років контингент радянських військ перебував на території цієї країни.  Та війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів,  чоловіків, батьків, коханих, друзів.
15 Лютого, 2022 р., 15:00
     Відповідно до розпорядження Благовіщенського міського голови від 07.02.2022 р. №17-р «Про організацію проведення відкритих зустрічей старост Благовіщенської міської ради із жителями старостинських округів», яким затверджено графік проведення відкритих зустрічей, 15 лютого 2022 року відбулася зустріч старости Сабатинівського старостинського округу Кравчук О.Ф. з мешканцями округу, на якій заслухано  звіт роботи за 2021 рік.  На зустрічі були присутні працівники міської ради та депутат міської ради Плутар С.В.
15 Лютого, 2022 р., 14:42
15 лютого 2022 р. відбулося п’ятнадцяте позачергове засідання сесії Благовіщенської міської ради. Депутати внесли зміни та доповнення до цільової Програми щодо підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони на 2021-2022 роки та внесли зміни і доповнення до рішення Благовіщенської міської ради від 17 грудня 2021 року №920 «Про бюджет Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік».
14 Лютого, 2022 р., 16:39
  Відповідно до розпорядження Благовіщенського міського голови від 07.02.2022 р. №17-р «Про організацію проведення відкритих зустрічей старост Благовіщенської міської ради із жителями старостинських округів», яким затверджено графік проведення відкритих зустрічей, 14 лютого 2022 року відбулася зустріч старости Кам'янокриничанського старостинського округу Жорняка І.В. з мешканцями округу, на якій заслухано  звіт роботи за 2021 рік.  На зустрічі були присутні працівники міської ради.
14 Лютого, 2022 р., 16:17
14 лютого 2022 р. відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому слухалися питання «Про встановлення на території міської територіальної громади «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки та запровадження посилених заходів контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів»; «Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2 на території  Благовіщенської міської територіальної громади»; «Про стан вакцинації на території міської територіальної громади». Із зазначених питань доповідали головний лікар КНП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради Леонід СЕМКО, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради» Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО та начальник відділу освіти та молоді міської ради Володимир ЛУЦЕНКО.
10 Лютого, 2022 р., 09:00
Сьогодні минає 7 років з дня, коли у Благовіщенську громаду прилетіла сумна трагічна звістка про загибель  героя -  ХАРТІ Вадима Миколайовича