10 Лютого, 2024 р., 14:54
08 лютого 2024 року 100 наших воїнів повернулися з російського полону. Серед них є наш земляк Руслан ЗАВІРЮХА із села Кам’яний Брід. Руслан Сергійович з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. До полону потрапив, обороняючи Маріуполь. Вітаємо Героя-земляка на рідній землі. Доземний уклін за стійкість та мужність. Віримо та чекаємо вдома всіх наших Героїв! Слава Героям України!
10 Лютого, 2024 р., 08:51
Благовіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Харті Вадима Миколайовича, жителя села Великі Трояни, який  10 Лютого 2015 року загинув під час бою з диверсійно-розвідувальною групою біля села Майорськ (неподалік Горлівки).
05 Лютого, 2024 р., 16:16
05 лютого 2024 року у Благовіщенській громаді стартував другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Проєкт «Пліч-о-пліч» на першому етапі охопив усі освітні заклади Благовіщенської громади, де в змаганнях зареєструвалися 112 команд, а це понад 1000 учнів із 16 закладів освіти громади. Школярі змагаються у п’яти видах спорту: футзал, баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, черліденг.
05 Лютого, 2024 р., 16:00
Соціальний захист військовослужбовців - діяльність  (функція) держави,  спрямована на встановлення системи правових і соціальних гарантій, що забезпечують реалізацію конституційних прав і свобод, задоволення  матеріальних  і  духовних  потреб військовослужбовців відповідно до особливого виду їх службової діяльності,  статусу  в суспільстві,  підтримання  соціальної  стабільності  у військовому середовищі.
03 Лютого, 2024 р., 14:53
Завтра у Благовіщенському попрощаються із Рябоконем Романом Володимировичем. Прощання із загиблим захисником відбудеться 04 лютого 2024 року об 11.30 за адресою: м. Благовіщенське, вул. Лермонтова, 57. Віддайте шану Герою!
02 Лютого, 2024 р., 16:47
З великим сумом і глибокою скорботою повідомляємо про непоправну втрату для Благовіщенської громади. Під час виконання бойового завдання, в ході ведення бойових дій  в Донецькій області 31 січня 2024 року загинув житель Благовіщенського Рябоконь Роман Володимирович.
26 Січня, 2024 р., 15:01
26 січня 2024 року відбулося чергове 39-е пленарне  засідання сесії міської ради. Було прийнято ряд програм, однією з  яких є Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Благовіщенської міської територіальної громади.  Необхідність розроблення Програми викликана великою кількістю безпритульних тварин у межах громади, що в свою чергу сприяє поширенню інфекційних та паразитарних хвороб серед людей, джерелом збудників яких є тварини (собаки), погіршення санітарно-епідеміологічного стану місцевості, якості життя людей, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.
25 Січня, 2024 р., 15:30
 25  січня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Благовіщенської міської ради. Порядок денний складався з двадцяти чотирьох питань.
25 Січня, 2024 р., 09:02
 24 січня 2024 року відбулося передсесійне засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, на якому розглянуто внесення змін та доповнень до бюджету Благовіщенської міської територіальної громад на 2024 рік та ряд програм соціального спрямування.
24 Січня, 2024 р., 16:56
Благовіщенська міська рада завершила громадське обговорення, яке проводилося відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». Жителі територіальної громади мали можливість висловити свою думку щодо перейменування топонімів в населених пунктах громади, взявши участь в електронному опитуванні, але були не дуже активні. Участь в обговоренні взяли 93 особи, які більшістю голосів підтримали запропоновані зміни.