17 Листопада, 2023 р., 16:04
17 листопада 2023 року відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання. Депутати розглянули ряд важливих для громади питань, зокрема, фінансові. Заслухано звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року у розрізі по населених пунктах; внесено зміни до бюджету громади відповідно до клопотань головних розпорядників коштів. За рахунок перевиконання бюджету виділено: на галузь «Освіта» 1 млн 281 тис. 220 грн.; на галузь «Охорона здоров’я» - 2 млн 513 тис 400 грн, зокрема КНП «Благовіщенська лікарня»  для виплати заробітної плати працівникам - 971,4 тис. грн.; матеріальної допомоги на оздоровлення іншим працівникам (санітарки і адмінперсонал) - 518,5 тис. грн.; на оплату енергоносіїв - 320 тис. грн.; та для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Благовіщенської міської ради» для виплати заробітної плати за листопад-грудень 2023 року – 703,5 тис. грн.; на галузь «Соціальний захист» для виплати матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань жителям громади уточнено 100 тис. грн.
17 Листопада, 2023 р., 10:08
Щороку у третю неділю листопада аграрії України відзначають своє професійне свято - День працівників сільського господарства. Агропромисловий сектор нашої держави - це потужна галузь вітчизняної економіки. Агроформування різних форм власності є постачальниками продовольчої рослинницької та тваринницької продукції на внутрішній ринок країни і на зовнішні світові ринки.
17 Листопада, 2023 р., 08:59
15 листопада 2023 року відбулося спільне засідання постійних комісій Благовіщенської міської ради з питань планування,  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту. Розглянуто ряд питань, які стосувалися затвердження програм та внесення до них змін.  Заслухано звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року у розрізі по населених пунктах; внесено зміни до бюджету громади відповідно до клопотань головних розпорядників коштів.
14 Листопада, 2023 р., 14:24
Відповідно до затвердженого графіку особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Кіровоградської обласної військової адміністрації у листопаді 2023 року 21 листопада 2023 року об 12.00 год.  в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське вул. Промислова, 23/54 проведе особистий виїзний прийом громадян заступник начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації ПОЛІЩУК Сергій Юрійович. Попередній запис громадян здійснюється до 17 листопада 2023 року в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське вул. Промислова, 23/54, Загальний відділ або за телефоном (05259 2-94-24).
14 Листопада, 2023 р., 13:09
 14 листопада відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, АПК та земельних відносин й охорони природи . Розглянуто 45 земельних питань та  рекомендовано їх внести на розгляд сесії.
09 Листопада, 2023 р., 11:53
У такий важкий для країни та для кожного українця час ви даєте щиру віру у хороше майбутнє, надихаєте на боротьбу, звеличуєте нашу Україну! Культура в час війни – це справжня надія, неоціненний скарб народу, який необхідно плекати та берегти.
06 Листопада, 2023 р., 18:18
Завтра у Благовіщенському попрощаються із Однороженком Олександром Володимировичем. Прощання із загиблим захисником відбудеться 07 листопада 2023 року об 11.00 за адресою: м. Благовіщенське, вул. Гончарівська, 4. Віддайте шану Герою!
06 Листопада, 2023 р., 16:10
Благовіщенська громада отримала болючу звістку з фронту. Під час виконання бойових завдань на лівому березі річки Дніпро Херсонської області 03 листопада 2023 року героїчно загинув житель Благовіщенського Однороженко Олександр Володимирович.
05 Листопада, 2023 р., 08:50
Допомога, розуміння та підтримка – це те, чого потребують люди у складних життєвих ситуаціях. А особливо зараз, під час війни, коли кожному, хто втратив найдорожче, дуже важко морально та матеріально. Окрім літніх людей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт ваша підтримка необхідна ще й внутрішньо переміщеним особам, які, залишившись без пожитків і прихистку, рятуються у нашій громалі від бойових дій та окупації. Багато людей сьогодні не можуть без вас і багато кажуть вам «дякую».
31 Жовтня, 2023 р., 10:55
Розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації на території області змінено час комендантської години.  Починаючи з 01 листопада 2023 року запроваджується комендантська година з 23 години 00 хвилин до 05 години 00 хвилин.