17 Листопада, 2023 р., 08:59
15 листопада 2023 року відбулося спільне засідання постійних комісій Благовіщенської міської ради з питань планування,  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту. Розглянуто ряд питань, які стосувалися затвердження програм та внесення до них змін.  Заслухано звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року у розрізі по населених пунктах; внесено зміни до бюджету громади відповідно до клопотань головних розпорядників коштів.
14 Листопада, 2023 р., 14:24
Відповідно до затвердженого графіку особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Кіровоградської обласної військової адміністрації у листопаді 2023 року 21 листопада 2023 року об 12.00 год.  в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське вул. Промислова, 23/54 проведе особистий виїзний прийом громадян заступник начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації ПОЛІЩУК Сергій Юрійович. Попередній запис громадян здійснюється до 17 листопада 2023 року в приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: м. Благовіщенське вул. Промислова, 23/54, Загальний відділ або за телефоном (05259 2-94-24).
14 Листопада, 2023 р., 13:09
 14 листопада відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, АПК та земельних відносин й охорони природи . Розглянуто 45 земельних питань та  рекомендовано їх внести на розгляд сесії.
09 Листопада, 2023 р., 11:53
У такий важкий для країни та для кожного українця час ви даєте щиру віру у хороше майбутнє, надихаєте на боротьбу, звеличуєте нашу Україну! Культура в час війни – це справжня надія, неоціненний скарб народу, який необхідно плекати та берегти.
06 Листопада, 2023 р., 18:18
Завтра у Благовіщенському попрощаються із Однороженком Олександром Володимировичем. Прощання із загиблим захисником відбудеться 07 листопада 2023 року об 11.00 за адресою: м. Благовіщенське, вул. Гончарівська, 4. Віддайте шану Герою!
06 Листопада, 2023 р., 16:10
Благовіщенська громада отримала болючу звістку з фронту. Під час виконання бойових завдань на лівому березі річки Дніпро Херсонської області 03 листопада 2023 року героїчно загинув житель Благовіщенського Однороженко Олександр Володимирович.
05 Листопада, 2023 р., 08:50
Допомога, розуміння та підтримка – це те, чого потребують люди у складних життєвих ситуаціях. А особливо зараз, під час війни, коли кожному, хто втратив найдорожче, дуже важко морально та матеріально. Окрім літніх людей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт ваша підтримка необхідна ще й внутрішньо переміщеним особам, які, залишившись без пожитків і прихистку, рятуються у нашій громалі від бойових дій та окупації. Багато людей сьогодні не можуть без вас і багато кажуть вам «дякую».
31 Жовтня, 2023 р., 10:55
Розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації на території області змінено час комендантської години.  Починаючи з 01 листопада 2023 року запроваджується комендантська година з 23 години 00 хвилин до 05 години 00 хвилин.
30 Жовтня, 2023 р., 13:29
        28 жовтня 2023 року за підтримки міського голови Віталія Довгополого, з метою  популяризації шахового виду спорту,  а також мотиваційно-патріотичного виховання населення, підтримки Збройних Сил України, відділом культури, спорту та туризму Благовіщенської  міської ради у Центрі культури та дозвілля було проведено відкритий шаховий турнір на першість Благовіщенської міської територіальної громади .