23 Січня, 2024 р., 15:21
           23 січня відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, АПК та земельних відносин й охорони природи Благовіщенської міської ради.  Розглянуто 37 питань, прийнято відповідні рекомендації.
22 Січня, 2024 р., 08:26
22 січня – День Соборності - це великий День для українців. На сьогодні, Соборність, для нас українців, це не лише символічна пам'ять про об’єднання УНР та ЗУНР, а потужний механізм у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити український народ, як націю.
11 Січня, 2024 р., 14:14
Завтра у селі Грушка попрощаються із Косарчуком Русланом Робертовичем. Прощання із загиблим захисником відбудеться 12 січня 2024 року об 11.00 за адресою: с. Грушка, вул. Покровська, 4. Віддайте шану Герою!
10 Січня, 2024 р., 13:48
Із сумом повідомляємо про те, що у жорстокій війні з російським агресором, під час виконання бойових завдань із захисту України, її свободи і незалежності поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області загинув житель села Грушка Косарчук Руслан Робертович.
08 Січня, 2024 р., 08:12
Благовіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Гошуляка Дмитра Вікторовича, який загинув 8 січня 2023 року під час захисту Батьківщини поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області, виявивши стійкість і мужність.
04 Січня, 2024 р., 16:13
03 січня 2024 року 230 наших воїнів повернулися з російського полону. Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Серед них є наш земляк Владислав ЗАДОРІН із Благовіщенського. Захисник був на острові Зміїний. Потрапив у полон у перший день повномасштабного вторгнення та перебував там 1 рік і 10 місяців. Вітаємо на рідній землі. Доземний уклін за стійкість та мужність. Віримо та чекаємо вдома всіх наших Героїв! Слава Героям України!
01 Січня, 2024 р., 09:03
Благовіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка жителя села Шамраєве Малярчука Петра Тимофійовича, який загинув 01 січня 2023 року, захищаючи країну, у важких боях на Донеччині поблизу Бахмута.
31 Грудня, 2023 р., 10:36
Рік, який минає – це ще один рік війни, боротьби, супротиву та захисту нашої свободи. Підводячи підсумки, хочу висловити слова подяки воїнам Збройних сил України, волонтерам, усім, хто докладає зусиль задля наближення нашої Перемоги.
25 Грудня, 2023 р., 08:48
Ці дні завжди були часом сімейного єднання, та цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство – охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна та кордони. Це Різдво під час війни. Ми запам’ятаємо його саме таким. Підлими обстрілами українських населених пунктів і сміливою боротьбою наших Героїв.
21 Грудня, 2023 р., 11:12
    Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.