05 Лютого, 2021 р., 08:36
03 лютого  2021 року в глядацікій залі Благовіщенського будинку культури відбулося друге засідання сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання. На засіданні були присутні голова, старости, заступники, керівники закладів, установ, підприємств, організацій, депутати та громадяни громади. В результаті 3-х годинного засідання розглянуто 38 питань.Всі прийняті рішення будуть оприлюдненні на офіційному Веб-сайті в термін передбаченний чинним законодавством.
02 Лютого, 2021 р., 14:18
 01 та 02 лютого 2021 року  в сесійній залі міської ради відбулися засідання перед сесійних постійних комісій  з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення культури, молоді ,фізкультури і спорту та з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Благовіщенської міської ради. На засіданні заслухано та надано рекомендації та висновки до наступних питань:
01 Лютого, 2021 р., 09:43
      Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" сповіщає, що внаслідок несприятливих погодніх умов (вітер, сильний снігопад, шквал 15 - 20 м/с.) на території нашої області можуть статися обриви ліній електропередач.
29 Січня, 2021 р., 14:32
29 сіня 2021 року в сесійній залі Благовіщенської міської ради  відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово - комунального господарства та комунальної власності. На засіданні були присутні заступники Благовіщенського міського голови,  депутати, члени комісії та керівники установ. Розглянуто ряд питань, таких як:
29 Січня, 2021 р., 13:33
29 січня 2021  року відбулося засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу та земельних відносин й охорони природи та розглянуто наступні питання:
29 Січня, 2021 р., 08:21
 29 січня 2021 року в Україні відзначатиметься 103-річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
28 Січня, 2021 р., 11:02
28 січня 2021 року відбулося друге засідання виконавчого комітету Благовіщенської міської ради.
27 Січня, 2021 р., 10:20
Благовіщенська ДПІ ГУ у Кіровоградській області  повідомляє про те, що до суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в Благовіщенській ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській  області, телефонують  невідомі особи від імені посадових осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області з вимогою надати грошову допомогу.
25 Січня, 2021 р., 10:22
ГУ ДПС  у Кіровоградській області інформує - навчальний модуль РРО.
22 Січня, 2021 р., 10:32
22 січня 2021 року відбулося покладання квітів до меморіалу Борцям за Волю України, цим самим відзначивши День Соборності України. На заході були присутні Благовіщенський міський голова та його заступники.