11 Жовтня, 2021 р., 08:29
13 жовтня 2021 року з 10 до 12 години в с. Кам'яний Брід, (вул. Адміністративна, 3, приміщення колишньої Кам'янобрідської сільської ради) буде здійснювати особистий виїзний прийом громадян Благовіщенський міський голова Довгополий Віталій Петрович.
08 Жовтня, 2021 р., 14:07
       8 жовтня  2021 року  міський голова провів засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
08 Жовтня, 2021 р., 13:02
Восьмого жовтня відбулось пленарне засідання дев'ятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання.На засідані були присутні міський голова, його заступники , старости,  секретар міської ради, керівники установ, організацій та структурнх підрозділів та двадцять  депутатів міської ради. В результаті тригодинного засідання сесії розглянуто 166 питань порядку денного, прийнято відповідні рішення. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному сайті після оприлюднення в термін передбачений  чинним законодавством.
08 Жовтня, 2021 р., 12:15
      Сьогодні, 8 жовтня, своє професійне свято в Україні відзначають юристи. Воно встановлене указом президента країни від 16 вересня 1997 року й об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.
06 Жовтня, 2021 р., 10:02
До відома депутатського корпусу Благовіщенської міської ради та громадськості!
05 Жовтня, 2021 р., 13:36
     Відбулось чергове засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, АПК та земельних відносин й охорони природи міської ради. На засіданні були присутні міський голова, заступники, старости, запрошені та керівники структурних підрозділів. В результаті двогодинного засідання розглянуто 158 питань переважно земельного характеру. Комісією надано висновки та рекоменндації щодо подальшого розгляду проектів рішень на девятому пленарному засіданні сесії міської ради, яка відбудеться 08 жовтня 2021 року в приміщені Благовіщенського будинку культури о 9 годині ранку.
05 Жовтня, 2021 р., 09:33
    Незмінно в першу неділю жовтня День вчителя відзначають в Україні. Свято з’явилося в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teaches ’Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти — день, у який відзначається роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях.
05 Жовтня, 2021 р., 09:12
        На Міжнародній агропромисловій виставці АgгоЕхро - 2021" Благовіщенська територіальна громада презентувала три туристичні магніти:
04 Жовтня, 2021 р., 15:49
  Благовіщенське міське підприємство "Комунальник" просить провести розрахунки за надані послуги з водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів до 14 жовтня 2021 року. В разі несплати боргів   послуга  водопостачання буде припинена згідно укладених договорів.
04 Жовтня, 2021 р., 10:43
     Четвертого жовтня відбулось спільне  засідання постійних комісій міської ради з питань питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності, де розглянуто наступні питання: