10 Серпня, 2021 р., 22:05
БОЙКО Юрій Миколайович
06 Серпня, 2021 р., 11:53
До відзначення 30-річчя незалежності України, задля утвердження ідеї незалежності і державності України, популяризації та пропаганди оздоровчого бігу і здорового способу життя, Львівська обласна рада, Федерація легкої атлетики Львівської області, ініціативна група депутатів 1-го демократичного скликання Львівської міської ради 1990 року організовують надмарафонський пробіг «Схід і Захід разом». Пробіг пройде дорогами 9 областей: Львівської , Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської. Учасниками акції будуть 2-3 бігуни (один з яких буде з Луганської області), котрі будуть по черзі змінювати один одного на дистанції.
30 Липня, 2021 р., 17:10
           Благовіщенський історичний музей 30 липня 2021 року о 9.20 год. відкрив ХУДОЖНІЙ ВЕРНІСАЖ «ФЕЄРІЯ КОЛЬОРІВ»
30 Липня, 2021 р., 17:04
    Сьогодні в приміщенні міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засідання вносились наступні питання:
30 Липня, 2021 р., 16:43
       Сьогодні 30 липня 2021 року відбулось чергове засідання сьомої сесії міської ради восьмого скликання. На засідання прибуло двадцять чотири депутата міської ради. Були присутні заступники міського голови, старости, керівники установ та організацій, начальники структурних підрозділів.  Розглянуто 255 питань порядку денного засідання, з яких 241- це земельні питання. В результаті шести годинного засідання сесії всі питання розглянуто, по них прийнято відповідні рішення, окремі питання знято з розгляду. Прийняті рішення буде оприлюднено згідно вимог діючого законодавства.
29 Липня, 2021 р., 09:53
   До уваги депутатів та громадськості! Змінено порядок денний чергової сьомої сесії міської ради, яка відбудеться 30 липня 2021 року.
28 Липня, 2021 р., 10:37
      Пресслужба Кіровоградської ОДА інформує! Шановні жителі Кіровоградщини, до Вашої уваги фото звіт реалізації державної програми Президента України " Велике будівництво" у Кіровоградській області  з яким ви можете ознайомитись за посиланнями.
28 Липня, 2021 р., 08:52
КУШНІP Ігop Леoнідoвич 04.02.1980 - 28.07.2016