28 Жовтня, 2022 р., 15:48
З метою зменшення навантаження на енергетичну систему України, відповідно до доручення начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 12 жовтня 2022 року № 01-26/140/0.1 та розпорядження міського голови від 28.10.2022 р. №187-р «Про внесення змін до Правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників Благовіщенської міської ради» у Благовіщенській міській раді з 31 жовтня 2022 року по 24 березня 2023 року змінено графік роботи працівників. А саме: понеділок - п’ятниця з 08 год. 00 хв. до 16 год. 15 хв. з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 15 хв, субота, неділя – вихідний.
27 Жовтня, 2022 р., 11:39
   Відбулося засідання виконавчого комітету Благовіщенської міської ради. На засіданні розглянуто та прийнято відповідні рішення з наступних питань:
27 Жовтня, 2022 р., 08:54
До 01 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій і пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Пенсійного фонду України в електронному вигляді. Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.
23 Жовтня, 2022 р., 10:27
Останніми тижнями ворог зосередився на знищенні критично важливої інфраструктури нашої країни. Він намагається позбавити нас електроенергії. Благовіщенська міська рада звертається до усіх організацій, підприємств, до власників торговельних об’єктів, сфери послуг та усіх жителів громади максимально скоротити споживання електроенергії. Самообмеження електроспоживання — це те, що дозволить усім нам зберегти енергосистему країни.
19 Жовтня, 2022 р., 21:35
Завтра, 20.10.2022 р., по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Сьогодні ворог знову зруйнував генеруючі об'єкти енергетики. Прошу поставитись до цього серйозно. Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень. Також, від завтра в містах буде обмежене використання вуличного освітлення. Це вимушені кроки. Тому всі разом працюємо на своєму фронті!
19 Жовтня, 2022 р., 15:49
Непоправна втрата для всієї громади, для рідних і близьких... Виконуючи свій громадянський обов’язок, будучи вірним військовій присязі у боях в Херсонській області 15 жовтня 2022 року загинув житель Благовіщенського Щур Олександр Сергійович.
14 Жовтня, 2022 р., 14:46
«Боролись! Боремось! Поборемо!» - під таким гаслом цього року  відзначається День захисників і захисниць України. 14 жовтня - це не про свято, а про захист. Захист нашої держави. Це не лише день військових, адже сьогодні захищають нашу країну і цивільні, і волонтери, і медики, люди різних професій. 14 жовтня – це день вшанування всіх, хто самовіддано і жертовно підійнявся на  боротьбу за право на свободу та ідентичність, хто узяв до рук зброю і став захисником рідної землі.
14 Жовтня, 2022 р., 09:03
Сьогоднішнє свято об’єднує всіх українців, адже з початку повномасштабного вторгнення більшість долучилася до захисту країни. Хто на передовій, а хто в тилу став захисником держави. Нам усім дуже хочеться миру, але, на жаль, цього року День захисників і захисниць України наші воїни зустрічають на полі бою. Цінуємо те, що за наше життя і свободу є кому постояти, пишаємося ними, адже мають силу нескорених, яка веде до перемоги.
11 Жовтня, 2022 р., 23:33
Благовіщенська громада знову отримала сумну звістку: захищаючи Україну від ворога загинув житель с. Синьки Піщанський  Петро  Васильович. Доля відміряла йому лише 52 роки.
08 Жовтня, 2022 р., 11:09
У жорстокій війні з російським агресором поліг Герой нашої громади. Сумна звістка про загибель Крамаренка Миколи Миколайовича, який захищав нашу землю, кожного з нас, на жаль, підтвердилася.